Dětské hřiště Jungle Castle - kompletní sestava včetně skluzavky
14 143 Kč Skladem
Dětské hřiště Jungle Chalet - kompletní sestava včetně skluzavky
19 550 Kč Skladem
PodobnéDalší podobné produkty Zpět do kategorie

Dětské hřiště Jungle Safari - kompletní sestava včetně skluzavky

15 400 Kč Skladem 27. 05. u Vás.

U tohoto produktu máte dopravu zdarma.

Popis produktu

Kompletní sestava obsahuje montážní krabici, nakrácené impregnované řezivo  (pro dřevěnou konstrukci hřiště)  a skluzavku.

Rustikální vzhled v kombinaci s impregnovanou borovicí a Vaše děti se mohou cítit jako v džungli. Hřiště s názvem Jungle Safari je to pravé pro náročné a nikdy neunavitelné děti. Se skluzavkou, lezeckou stěnou a nakloněným žebříkem si přijde na své naprosto každý. Další příslušentví jako například dětský dalekohled je součástí.

Skluzavka součástí dodávky dětského hřiště

Jako každá hrací sestava této řady je Jungle Safari opatřen skluzavkou, u které je možno vybírat barvu. Na hřiště se připojuje skluzavka o délce 2,20 m s jednou vlnou pro co možná největší zábavu, její nástupní výška je 125 cm.

Základní výbava hrací sestavy Jungle Safari obsahuje:

• integrované pískoviště
  • hrací volant
  • dětský dalekohled
  • lezecká stěna s barevnými úchyty
  • barevnou skluzavku s přípojkou na zahradní hadici
  • plastová madla Jungle Gym ve žluté barvě
  • chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku
  • vlajku s opičkou Jungle Gym
  • dřevěnou střechu
  • veškerý montážní materiál

Bezpečné hřiště s řadou rozšíření

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s evropskou bezpečnostní normou ČSN EN 71 a jsou certifikovány pro privátní použití renomovanou německou zkušebnou TUV.

Pokud si budete přát, můžete si přikoupit příslušenství k dětskému hřišti z naší nabídky jako je například dětský plastový volant nebo hrací telefon. Dětské hřiště můžete dále rozšířit doplňujícími moduly od systému Jungle Gym, přesně podle Vašich představ. Moduly můžete přidávat i postupně k již stojícímu hřišti.

O značce Jungle gym

Jungle Gym je předním evropským designérem a výrobcem dřevěných hřišť systému Do-It-Yourselt (Udělej si sám) pro privátní použití. Cílem společnosti Jungle Gym je návrh, výroba a prodej hracích sestav pro dětská hřiště, které jsou bezpečné, kompletní a dávající radost za přijatelnou cenu.

Bezpečnost

Dětské hřiště a bezpečnost - základní podmínka bez kompromisů! Bezpečnost dětí je stěžejní při navrhování hracích sestav, jejich příslušenství a montážních materiálů. Všechny výrobky korespondují s normou EN 71-1, 2 & 8 pro privátní použití. Každá stavebnice Jungle Gym obsahuje komponenty, které přispívají k vyšší bezpečnosti, jako krytky šroubů, madala zemní kotvy.

Jednoduchost

Stavebnice pro dětská hřiště Jungle Gym obsahuje rozšířený montážní set, který zahrnuje pevné součásti, spojovací materiál, vrtáky / šroubovací bity a ostatní součásti, které potřebujete. Přehledný step-by-step (krok za krokem) návod zajistí, že se stavba stane jednoduchou a zábavnou rodinnou aktivitou.

Kompletnost

Díky kompletní stavebnici, můžete jednoduše a sami stavit kompletní dřevěné dětské hřiště na Vaší zahradě. Stavebnice Jungle Gym obsahuje kromě nezbytných montážních materiálů a příslušenství také síť na  pískoviště, zabraňující návštěvě koček na pískovišti, pohlednice Jungle Gym pro pozvání Vašich přátel a samozřejmě mnoho dalších zábavných doplňků.

Flexibilita

Všechny hrací sestavy je možné rozšířit a nabídnout tak zákazníkům sestavu dle jejich představ z široké nabídky modulů a příslušenství. Pro některé z modelů můžete použít delší či silnější dřevěné prvky, tak můžete stavět vyšší či robustnější hrací sestavy.

Vyberte si dětské hřiště,případně další moduly a jste připraveni pro stavbu.