Houpačky

Jana Nováková

Katka Linhartová Pomůže a poradí Po - Pá, 9:00-17:00
obchod@vladeko.cz +420 311 678 445

Houpačky jsou jedním z nejoblíbenějších hracích prvků.  Nabízené houpačky umožňují i připojení skluzavky a tím tak můžete zvýšit atraktivitu celého dětského hřiště. Vyústění ze skluzavky můžete dovést třeba do pískoviště - a pak máte na Vaší zahradě krásné hřiště !
Houpačka Jungle Gym Peak se skluzavkou  a houpačka  Swing jsou samostatně stojící. Pokud  však již máte na Vaši zahradě některou ze sestav - není nic ztraceno !!! Využijte některý z nabízené řady doplňkových modulů - ty zajišťují bezproblémové připojení ke konkrétnímu typovému hřišti . Některé z typů Vám umožní mít plnohodnotnou houpačku na některé z hracích sestav - a pak celé dětské hřiště vypadá úplně jinak - Vaše dítě pak jistě bude mít spoustu kamarádů - přijdou si k Vám hrát.


Filtry Filtry od nejlevnějšího od nejdražšího

Parametrům vyhovuje produktů: 2 Řazení od nejlevnějšího od nejdražšího

Parametrům vyhovuje produktů: 2

Houpačka Jungle Peak se skluzavkou

Kompletní sestava obsahuje montážní krabici, nakrácené impregnované řezivo (dřevěnou konstrukci houpačky) bez předvrtání a skluzavku.
herní preference: skluzavka
DETAILY
13 490 Kč Není dostupné

Houpačka Jungle Swing 250 cm - kompletní sestava

Kompletní sestava obsahuje montážní krabici a  nakrácené impregnované řezivo (dřevěnou konstrukci houpačky) bez předvrtání. Výška houpačky 250cm. 
herní preference:
DETAILY
7 900 Kč 2 - 3 týdny