Train Module - přídavný modul k dětskému hřišti
6 315 Kč Skladem
Bridge Module - přídavný modul k dětskému hřišti
13 960 Kč Skladem
PodobnéDalší podobné produkty Zpět do kategorie

Climb Module X´tra - přídavný modul k dětskému hřišti

herní preference: houpačka šplhací stěna
11 760 Kč Skladem 06. 12. u Vás.

Můžete také koupit jako kutilskou sadu.

U tohoto produktu máte dopravu zdarma.

Popis produktu

Kompletní sestava obsahuje montážní krabici a  nakrácené impregnované řezivo (dřevěnou konstrukci hřiště)

Climb Module X´tra obsahuje  kompletní houpačku  Swing seat Kit v červené barvě.

Velmi oblíbený přídavný modul. Sestava houpačky, šplhací sítě a horolezecké stěny zaručuje pro děti mnoha hodinové vyžití. Komplex umožňuje rozšíření o různé prvky, které některá dětská hřiště Jungle Gym standardně neobsahují a skýtají možnost rozšíření pohybových aktivit Vašich dětí.

Dřevěná konstrukce umožňuje zavěšení jedné houpačky, nebo jiného závěsného prvku. Šplhací síť s horolezeckou stěnou zajišťují perfektní stabilitu celé konstrukce.

Modul X´tra obsahuje  kompletní houpačku - sedátko Swing seat Kit v červené barvě.

V doplňujících obrázcích jsou pro Vaši představu obrázky kombinací Climb Modulu Xtra a dětských hřišť Jungle Barn Jungle Lodge, Jungle Tower, Jungle Cabin, Jungle Club, Jungle Villa.

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s bezpečnostní normou a jsou certifikovány pro privátní použití.

Herní preference Houpačka, Šplhací stěna

Obrázky (29)

Rozměry Climb modulu Xtra
Strana modulu se sítí
Strana modulu s horolezeckou stěnou
Plošinka pro přelézání ze stěny na stěnu
Houpačka Swing Seat je součástí
Strana se sítí
Climb Module X´tra
Climb Module X¨tra u hřiště Jungle Palace

O značce Jungle gym

Jungle Gym je předním evropským designérem a výrobcem dřevěných hřišť systému Do-It-Yourselt (Udělej si sám) pro privátní použití. Cílem společnosti Jungle Gym je návrh, výroba a prodej hracích sestav pro dětská hřiště, které jsou bezpečné, kompletní a dávající radost za přijatelnou cenu.

Bezpečnost

Dětské hřiště a bezpečnost - základní podmínka bez kompromisů! Bezpečnost dětí je stěžejní při navrhování hracích sestav, jejich příslušenství a montážních materiálů. Všechny výrobky korespondují s normou EN 71-1, 2 & 8 pro privátní použití. Každá stavebnice Jungle Gym obsahuje komponenty, které přispívají k vyšší bezpečnosti, jako krytky šroubů, madala zemní kotvy.

Jednoduchost

Stavebnice pro dětská hřiště Jungle Gym obsahuje rozšířený montážní set, který zahrnuje pevné součásti, spojovací materiál, vrtáky / šroubovací bity a ostatní součásti, které potřebujete. Přehledný step-by-step (krok za krokem) návod zajistí, že se stavba stane jednoduchou a zábavnou rodinnou aktivitou.

Kompletnost

Díky kompletní stavebnici, můžete jednoduše a sami stavit kompletní dřevěné dětské hřiště na Vaší zahradě. Stavebnice Jungle Gym obsahuje kromě nezbytných montážních materiálů a příslušenství také síť na  pískoviště, zabraňující návštěvě koček na pískovišti, pohlednice Jungle Gym pro pozvání Vašich přátel a samozřejmě mnoho dalších zábavných doplňků.

Flexibilita

Všechny hrací sestavy je možné rozšířit a nabídnout tak zákazníkům sestavu dle jejich představ z široké nabídky modulů a příslušenství. Pro některé z modelů můžete použít delší či silnější dřevěné prvky, tak můžete stavět vyšší či robustnější hrací sestavy.

Vyberte si dětské hřiště,případně další moduly a jste připraveni pro stavbu.

NAPOSLEDY JSTE NAVŠTÍVILI