Nové moduly pro dětská hřiště!

Pro rok 2011 jsme pro Vás nachystali nové moduly Minimarket a Balkon, kterými můžete rozšířit nově zakoupené nebo již stávající dětské hřiště Jungle gym. Modulem Bridge Link můžete spojit dvě věže dohromady a vytvořit tak opravdu veliké hřiště.

Bridge Link - spojovací most. Díky tomuto modulu můžete propojit jakékoliv věže Jungle gym navzájem. Pomocí dalších modulů a doplňků tak vytvoříte dle své představy opravdu velké hřiště nabízející spoustu pohybu a zábavy pro Vaše děti.

Balkony Module - balkon, terasa, vyhlídka. Rozšíření věže Jungle Gym o další prostor na hraní. Balkon je vybaven atrapou dalekohledu a dalšími doplňky, které zajistí stabilitu přístavby balkonu.

Minimarket Module - nový modul, který svým pěkným designem láká a vybízí k hraní kolektivních her. Mini market l může sloužit jako obchod, kde si mohou děti hrát na prodavač/čku a zákazníky. Dále  modul může posloužit jako "pokladna"  pro vstup na dětské hřiště, nebo modul poslouží jako prostor pro loutkové či maňáskové divadlo.

Modul Bridge Link spojující  hřiště Hut  a  Barn

Bridge Link
Balkony Module a Minimarket Module u hřiště Jungle gym Club

Balkony Module u hřiště Jungle gym Lodge a Minimarket Module u hřiště Jungle gym Villa

Dětské hřiště Villa

Climb Module + Jungle Hut + Bridge Link + Jungle Barn + Swing Module X´tra