Galerie / Fotky od zákazníků

Máte doma dětské hřiště Jungle Gym a chcete od nás dostat dárek? Stačí hřiště vyfotit (ideálně v akci), fotku (fotky) poslat na adresu jelinkova(zavináč)vladeko.cz a uvést svou adresu, na kterou chcete dárek dostat. Příloha - fotografie nesmí mít víc jak 10MB

My se rádi s fotografiemi pochlubíme na naší Facebookové stránce nebo zde ve fotogalerii  a vám pošleme dárek na uvedenou adresu. Pochlubte se ostatním s vaším hřištěm a užijte si ještě více legrace.


Jungle Villa s můstkem Bridge a houpačkou

Jungle Villa s můstkem Bridge a houpačkou

Dětské hřiště Villa s plachtovou stříškou a  dlouhou zelenou skluzavkou. K věži je připojen můstek Bridge Module a houpačka Swing Module se sedátky Baby Swing a Swing Seat. Hřiště je natřené veselými barvami, v letošní sezoně plánuje zákazník obnovu nátěru.  Některé doplňky nejsou standardní součástí hřiště.

Velká hrací sestava 1. Paradise Špindlerova bouda

Velká hrací sestava 1. Paradise Špindlerova bouda

Dětské hřiště Jungle Gym - velká hrací sestava umístěná u Hotelu Špindlerova Bouda. Hřiště je složené z věží Jungle Barn, Jungle Hut, houpačkového modulu 2-Swing Module X'tra, modulu se šplhacími stěnami Climb Module X'tra. Věže spojuje můstek Bridge Link. Realizace sestavy, houpačky a pískoviště firma Vladeko. Areál u hotelu obsahuje mnoho dalších herních doplňků. 

Jungle Lodge s Bridge a Boat modulem

Jungle Lodge s Bridge a Boat modulem

Dětské hřiště Lodge s dlouhou skluzavkou a  přidanými moduly Bridge - most a Boat - loď.  Uspořádání modulů, některé úpravy a montáž si prováděl zákazník sám. U hřiště je navíc přidána šplhací tyč a lano na houpání. Vzniklo tak velmi zajímavé hřiště, ze kterého má radost celá rodina.  Děkujeme za zaslané fotografie, na oplátku jsme poslali malý dárek.  

Montáž Jungle Crazy Playhouse a Climb module Xtra

Montáž Jungle Crazy Playhouse a Climb module Xtra

Fotografie z montáže křivolakého domečku s terasou Crazy Playhouse s Terasou XL a přidaného modulu s houpačkou a sítí Climb Module Xtra.  Ve spodní části Crazy Terasy je piknikové posezení pro děti a malé pískoviště. Přidaná je světlě zelená skluzavka v délce 3m.  Nástup na terasu je pomocí nakloněného žebříku se stupínky. Domeček  má schválně  má nakřivo okénka i střechu a dostává tím velmi zajímavý a veselý vzhled. Nad vchodem domku je malá tabule na kreslení.  Sestava je z tlakově impregnovaného dřeva. 

Jednotlivé fotografie hřišť

Jednotlivé fotografie hřišť

V této galerii jsou umístěny jednotlivé fotografie, které jste nám zaslali nejen na profil na Facebooku. Jsme rádi, že vy i vaše děti máte  z hřiště Jungle Gym radost. Děkujeme! Na fotografiích je hřiště Chalet a Climb module, Villa a Swing Module, Cabin, Cabin a Climb module. 

Hřiště Jungle Villa

Hřiště Jungle Villa

Dětské hřiště Jungle Gym Villa je charakteristické svojí oblou plátěnou střechou modré barvy. Na podestu je připevněna skluzavka  o délce 3 m. Hrací sestava Jungle Gym Villa má ve spodní části umístěné pískoviště. Ke standardní výbavě  bylo v roce 2010 dodáváno  také provazový žebřík Step Ladder, dětský volant, šplhací lano Climbing Rope a horolezecké kameny Climbing Rocks a síťka proti kočkám Cat Stop.

Jungle Club a Swing Module

Jungle Club a Swing Module

Dětské hřiště Jungle Club se skluzavkou v délce 2,4m a upravená houpačka Swing Module. Hřiště patří mezi menší modely a i houpačka je oproti standardu zkráccená o jedno místo pro další houpátko. V ráhnu jsou průchozí houpačkové háky BT. Sestava je z impregnovaného dřeva. Děkujeme za zaslané fotografie.

Barevné hřiště Jungle Fort

Barevné hřiště Jungle Fort

Veselé barevné hřiště Jungle Fort s přídavnými moduly. Velká rozšířená sestava. Základní hrací věž obsahuje postranní žebřík  Step modul, Rock modul a skluzavku v délce 3m. Dále je přidána lezecí stěna Climb Module a můstek Bridge Module. Barevná povrchová úprava je nápad a  dílo majitele hřiště. Fotografie byly poskytnuty na profil Jungle Gym na Facebooku. Děkujeme.