Galerie / Fotonávody

Obrázkové návody, tipy a rady k příslušenství  Jungle Gym. Se sortimentem máme dlouholeté zkušenosti a rádi vám poradíme, pokud si se zakoupenými doplňky nebo s návodem nevíte rady. Pro větší představivost je vždy lepší názorný obrázek. Najdete zde i rozměry některých doplňků.


Pískoviště Jungle Gym

Pískoviště Jungle Gym

Pískoviště pro dětská hřiště Jungle Gym jsou vestavěna přímo v jednotlivých hracích sestavách. Základní výbava hřišt, kde je pískoviště možné, obsahuje plachtu na vystlání dna, síť proti hrabání koček a úchytky pro síť. Díky tomu pak hřiště jako takové zabere na Vaší zahradě málo místa a působí kompaktnějším a bohatším dojmem. Jednoduchá ohrádka udržuje písek ve spodní části sestavy. My vám nabízíme ještě několik vylepšení tohoto pískoviště......

Rozměry doplňků Jungle Gym

Rozměry doplňků Jungle Gym

Rozměry, průměry a délky různých doplňků a příslušenství Jungle Gym. 

Sedátka, háky průchozí i zavrtávací, zemní kotvy, zemní kotvy - kolíky, stupně plastové i dřevěné na provazové žebříky.

Lano a lanový zámek

Lano a lanový zámek

Provlečení  lana houpacím sedátkem a zajištění lana pomocí lanového zámku. Tímto způsobem můžete regulovat délku lana a výšku sedátka od země. Jako pomocníka doporučujeme lepící pásku, která není součástí. Lano se vám bude lépe protahovat zámkem. Lano si před ustřihnutím pěčlivě odměřte. Dle návodu protáhněte lano zámkem, konec přetočte přes plastovou "slzičku" ( často bývá uvnitř zámku a je nutno ji vyjmout) a zatáhněte dovnitř zámku.

Zavěšení houpačky na háky BT

Zavěšení houpačky na háky BT

Fotonávod na zavěšení houpačky na háky BT ( průchozí háky ). V návodu zavěšujeme houpačku Sling Swing, která již má provlečené lano. Lano je zakončené lanovým zámkem a houpačku chceme zavěsit na houpačkový hák BT. Z konce háku odšroubujte matici, provlečte lanový zámek s lanem a zašroubujte matici zpět na konec háku. Matice zabrání, aby se při houpání lanový zámek vyhákl.