Pískoviště Jungle Gym


Pískoviště pro dětská hřiště Jungle Gym jsou vestavěna přímo v jednotlivých hracích sestavách. Základní výbava hřišt, kde je pískoviště možné, obsahuje plachtu na vystlání dna, síť proti hrabání koček a úchytky pro síť. Díky tomu pak hřiště jako takové zabere na Vaší zahradě málo místa a působí kompaktnějším a bohatším dojmem. Jednoduchá ohrádka udržuje písek ve spodní části sestavy. My vám nabízíme ještě několik vylepšení tohoto pískoviště......

 Lavičky do rohů pískoviště, kryt na pískoviště s madlem nebo bez, a zvýšení ohrádky o jednu řadu prken navíc.  Pokud budete chtít, rádi  Vámi za příplatek  potřebný materiál pro kryt i lavičky připravíme. Po změření podesty hřiště je už na vás, jaký typ krytu si z materiálu vyrobíte nebo jak daleko odsazené lavičky si zvolíte. Proto dodáváme pouze materiál, který si upravíte dle vlastní potřeby.

Základní výbava - textilie na vyložení dna a síť Cat-Stop Standardní pískoviště Jungle Club. Zákazníkem vyrobený kryt dle zaslaného návodu a materiálu. Pískoviště zvýšeno o jednu řadu. Jungle Tower. Zákazníkem vyrobený kryt dle zaslaného návodu a materiálu. Pískoviště zvýšeno o jednu řadu. Jungle Tower. Zákazníkem vyrobený kryt dle zaslaného návodu a materiálu. Jungle Shelter Uchycení sítě Cat-Stop. Jungle Villa s lavičkami. Jungle Villa s přidanými  lavičkami. Lavičky až v rohu. Jungle Villa. Pískoviště zvýšené o jednu řadu navíc. Jungle Castle.  Pískoviště zvýšené o jednu řadu navíc. Jungle Cabin. Přidané lavičky do rohů. Lavičky odsazené od rohu. Kryt na pískoviště v podestě Casa. Kryt je doplněn madlem. Kryt na pískoviště v podestě Casa. Kryt je doplněn madlem.