Galerie / Jungle gym na výstavě

Zde naleznete fotografie z různých výstav a výstavních areálů, na kterých si  bylo možné prohlédnout a vyzkoušet dětská hřiště Jungle Gym.  Na výstavách se představují novinky sortimentu pro další sezonu a sami můžete zjistit, jak se hřiště Jungle Gym rozrůstají o další přídavné moduly a doplňky. Díky jednoduchému systému na sebe prvky dětských hřišť Jungle Gym navazují a je možné je mezi sebou kombinovat a vytvářet opravdu velké hrací sestavy podporující pohyb a hru vašich dětí. 


Výstava Jungle Gym Gafa 2013

Výstava Jungle Gym Gafa 2013

V Kolíně nad Rýnem  se na tradiční výstavě opět představily novinky zahradního sortimentu. Jungle Gym představoval nové hřiště, a moduly . Tyto novinky by měly být dostupné s sezoně 2014. Nechme se tedy překvapit a těšte se s námi na novou sezonu s novinkami od Jungle Gym. 

Výstava Jungle Gym Gafa 2012

Výstava Jungle Gym Gafa 2012

Ve dnech 2-4.9.2012 proběhla v Kolíně nad Rýnem tradiční veletrh zahradního sortimentu. Jungle Gym představoval nové hřiště, doplňky a moduly . Tyto novinky budou dostupné na jaře 2013. Nabídka se rozšíří o další hřiště Jungle Home, Jungle House a rostoucí legrační sestavu Crazy Playhouse, domeček s terasou. Těšte se s námi na novou sezonu s novinkami od Jungle Gym. 

Výstava areál Dolní Břežany

Výstava areál Dolní Břežany

Výstava ukončena k 30.6.2012. Pro sezonu 2012 byl otevřen prodejní areál v Dolních Břežanech. I zde si mohly vaše děti  vyzkoušet dětská hřiště Jungle Gym. Vystaveny byly  hřiště Jungle Barn s Minimarketem, Jungle Lodge, velká kombinace Jungle Villa + Bridge Module + Climb Module + Swing Module. Dále nejmenší hřiště Jungle Tower, houpačka se skluzavkou  Jungle Peak a hřiště Jungle Chalet.

Výstava Jungle Gym GAFA 2011

Výstava Jungle Gym GAFA 2011

Na výstavě GAFA 2011 v Kolíně na Rýnem byly k vidění dětská hřiště Jungle Gym a novinky chystané peo sezónu 2012. Mezi novinky patří nové hřiště Jungle Casa, přídavný modul NetLink, požární šplhací tyč  Fireman´s  Pole a variabilní dětský domek Grow with me! (Vyrůstej se mnou).  Na výstavě bylo dále hřiště Farm,  modul Bridge, Minimarket, Play House, Climb X´tra, Více fotografií je na fotogalerii Facebook Jungle Gym.

Jungle Gym na FOR KIDS 2011

Jungle Gym na FOR KIDS 2011

Od 31.3. do 3.4.2011 proběhl  v v pražském veletržním areául PVA Letňany 7. veletrh potřeb pro děti - FOR KIDS 2011 u Letňany. Pro vás a vaše děti jsme měli vystavenou hrací sestavu Jungle Palace s Play House modulem a Swing Module X´tra a doplňky. Hrací sestava byla vyrobena ze dřeva bez tlakové impregnace a natřena lazurou na dřevo Impranal Kaštan. Děkujeme za vaši návštěvu u našeho stánku a jsme rádi že si vaše děti mohly u nás vyzkoušet dětská hřiště Jungle Gym.

Výstava FOR KIDS 2010

Výstava FOR KIDS 2010

V termínu od 18. do 21. března 2010 proběhl 6. veletrh pro děti FOR KIDS 2010 v Praze v Letňanech. Náš stánek byl umístěn v hale 1 E. Na této výstavě jsme Vám představili dětské hřiště Jungle Barn se Swing Modulem X´tra a Bridge Modulem. V galerii je umístěno pouze několik fotografií Děkujeme za početnou návštěvu u našeho stánku a těšíme se na další ročník.

Jungle Gym výstava GAFA 2010

Jungle Gym výstava GAFA 2010

Dětská hřiště Jungle Gym se představovala se svými novinkami na výstavě GAFA 2010 v Kolíně nad Rýnem. K vidění byly vidět nové moduly chystané pro rok 2011 Minimarket, Balcony Module a Bridge Link. Vystaveny byly hřiště Jungle Castle, Jungle Palace a Jungle Lodge, ze stávajících modulů Bridge module, Climb module, Play House, Swing Module a spousta doplňků.