Galerie / Realizovaná hřiště - galerie 1.

V této fotogalerii si můžete prohlédnout vybrané obrázky z různých realizací dětských hřišť Jungle Gym. Pro inspiraci si zde můžete prohlédnout různé jednodušší kombinace věží a přídavných modulů. Uvidíte reálná hřiště přesně tak, jak byla postavena montážním týmem. Některé galerie jsou věnované konkrétnímu hřišti, jiné zase  obsahují různé obrázky jednotlivých hřišť. Upozorňujeme, že některá hřiště mohou mít atypickou úpravu na přání zákazníka.  Pokud vás nějaký obrázek v galerii zaujme, porovnejte si hřiště pro jistotu v e-shopu, kde je přesné zobrazení.  Přejeme příjemné prohlížení.


Dětská hřiště Jungle Gym - realizace

Dětská hřiště Jungle Gym - realizace

Jednotlivé obrázky dětských hřišť Jungle Gym a jejich kombinací. Na úvodním obrázku je hřiště pro děti  Jungle Cabin, se žlutou skluzavkou, Climb Module a Baby Swing Kit. Na druhém obrázku je též hřiště Cabin a houpačka Swing Module vybavená  Baby a Swing  Seat Kit.  Na třetím obrázku je hřiště pro děti Shelter, Swing Module, Baby a Swing  Seat Kit. Hřiště je usazeno na přikoupené kovové patky. Na čtvrtém obrázku a je malé dětské hřiště Tower,a Swing Module a Swing Seat Kity. Další foto dle popisu u obrázku.

Jungle Playhouse s terasou XL a moduly

Jungle Playhouse s terasou XL a moduly

Novinka 2012 domek s vyvýšenou terasou XL a skluzavkou 3m. K terase je připojený houpačkový modul Swing Module, stěna Rock Module, provazový žebřík 1 Step Module. Dalším doplňkem je mluvící kytka Talking Tube a plastový volant. Ostatní doplňky  na fotografiích nejsou sortiment Jungle Gym. Sestava je ze dřeva bez tlakové impregnace a natřené lazurou Impranal Ořech.

Jungle Hut a Climb Module Xtra a Tic Tac Toe

Jungle Hut a Climb Module Xtra a Tic Tac Toe

Dětské hřiště Jungle Gym Hut patří mezi menší sestavy, má kratší skluzavku 2,m. Hrací věž je opatřena plachtovou střechou modré barvy a podestou, na kterou je přidělán pevný žebřík a skluzavka. K věži je připojen Climb Module Xtra s prodlouženým ráhnem. Jako doplňky je přidán periskop, sedátko Baby, a hra Tic Tac Toe

Jungle Cubby a Climb Module

Jungle Cubby a Climb Module

Dětské hřiště Jungle Cubby a upravený modul Climb Module. Jungle Gym Cubby je zajímavé svojí konstrukcí. Horní část hrací věže má dvě výškově oddělené podesty. Na první se děti dostanou pomocí dřevěné šplhací stěny, na vyšší podestu, která má podobu dřevěného balkonu, bez sebemenších problémů přelezou. U věže je připevněna modrá skluzavka v délce 3m. Hřiště je opatřeno nátěrem v barvě Sadolin Mahagon.  Na prodlouženém ránu jsou upevněny houpačky Swing Seat a Baby Swing, provazový žebřík s plastovými stupínky.

Hřiště Jungle Villa a houpačka Swing module

Hřiště Jungle Villa a houpačka Swing module

Velmi oblíbená kombinace dětského hřiště Jungle Villa se skluzavkou v červené barvě a přídavné houpačky Swing module. Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva. Hrací sestava má v dolní části prostor na pískoviště.  V základní výbavě hřiště Jungle Villa je provazový žebřík Step Ladder, šplhací lano Climbing Rope, síť na pískoviště Cat stop a horolezecké kameny Climbing Rocks. Toto hřiště má přikoupeno zemní kotvy k houpačce a houpací set Swing Seat ve žluté barvě a hrazdičku Monkey Bar v modré barvě.

 
Hřiště Club a houpačka Swing Module X´tra

Hřiště Club a houpačka Swing Module X´tra

Hřiště na zahradu Jungle  Club je velmi oblíbené. Má boční nástupní žebříček. Červená skluzavka je v délce 3m. Na boku hřiště je připojen houpačkový modul Swing  Module X´tra. Tento modul obsahuje také dvě kompletní sady Swing seat Kit v červené barvě. Ostatní doplňky připevněné na hřišti jsou v základních výbavách montážních krabic. Spodní část hrací věže je využita jako dětské pískoviště. Sestava je vyrobena z tlakově impregnovaného dřeva. Hračky na písek nejsou součástí hřiště.

Jungle Club a Climb module

Jungle Club a Climb module

Velmi oblíbené a jednoduché dětské hřiště Club s nástupním žebříčkem. Skluzavka je v délce 3m. Na boku hřiště je připojena šplhací stěna Climb Module X´tra, která má z jedné strany síť a z druhé strany plastové šplhací kameny. Tento modul obsahuje také kompletní sadu Swing seat Kit v červené barvě. Ostatní doplňky jako jsou chrániče, madla, vlaječka, boční síťky atd. jsou v základních výbavách montážních krabic. Sestava je vyrobena z tlakově impregnovaného dřeva.

Hřiště Jungle Palace - průběh montáže

Hřiště Jungle Palace - průběh montáže

Dětské hřiště Jungle Palace má rozmanitou výbavu a  patří mezi větší hrací sestavy Jungle Gym . Konstrukce hřiště má dvě podlaží, výstup na druhou podestu na balkonek je po malé stěně se šlhacími kameny. K této sestavě patří skluzavka v délce 3m.  Sestava je vyrobena z tlakově impregnovaného dřeva.

Houpačka se skluzavkou Jungle Peak

Houpačka se skluzavkou Jungle Peak

Oblíbená kombinace houpačky a skluzavky Jungle Peak. Tato nová verze  má nástup po žebříčku a skluzavku v délce 2,4m.  V základní verzi je plastové sedátko Swing Seat , na obrázcích je sedátko Baby Swing pro malé děti, které bylo k sestavě přikoupeno a sedátka se tak mohou po čase vyměnit. Houpačka je vyrobena z tlakově impregnovaného dřeva. 

Dětské hřiště Jungle Villa

Dětské hřiště Jungle Villa

Velmi oblíbené hřiště Villa s plachtovou stříškou. Skluzavka v délce 3m je součástí kompletní sestavy. U hřiště jsou dokoupeny doplňky volant Steering Wheel v modré barvě a dalekohled Staroscope. Ve spodní části hřiště je prostor na  pískoviště. Písek zdarma byl součástí objednané montáže.  Konstrukce hřiště je vyrobena z tlakově impregnovaného  dřeva.

 

Dětské hřiště Club s Bridge Module

Dětské hřiště Club s Bridge Module

Hřiště Cabins dřevěnou stříškou a dvěma nástupními žebříky. Součástí je plastová skluzavka v délce 3m. U hriště je připojen můstek s nástupní věží Bridge Module. Hřiště je ukotveno na přání zákazníka na  přikoupených zemních vrutech Krinner. Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva.

Hřiště Jungle Shelter s Climb modulem

Hřiště Jungle Shelter s Climb modulem

Dětské hřiště Shelter je typické svou šikmou a vrstevou střechou. U hřiště je připojen Climb Module, kkterý má šplhací stěnu s plastovými úchyty  a druhou stěnu se sítí. Na horní ráhno lze zavěsit houpačka. Hřiště je ukotveno zemními vruty Krinner, které nejsou ve standardní výbavě hřiště. Hřiště je vyrobeno ze dřeva bez tlakové impregnace a natřenou lazurou Impranal Kaštan.

Jungle Palace a Swing Module Xtra s povrchovou úpravou

Jungle Palace a Swing Module Xtra s povrchovou úpravou

Dětské hřiště Jungle Palace s přidanou houpačkou Swing Module Xtra. Palalce je největší hřiště a opravdový palác s balkonem. U nižší podesty je skluzavka v délce 3m. Na vyšší podestu se děti dostanou po malé stěně s lezecími kameny. Součástí je i stupínkový žebřík 1 Step Ladder.  Celá konstrukce hřiště je vyrobena ze dřeva bez tlakové impregnace a opatřena nátěrem  Sadolin Pinie.

Hřiště Chalet se skluzavkou a houpačkou Swing Module

Hřiště Chalet se skluzavkou a houpačkou Swing Module

Prostorná hrací věž s velkým balkonem. Ve spodní části je pískoviště pro děti, ale tento prostor lze využít i pro piknik stolek nebo později přikoupit PlayHouse Module a vytvořit tak prostorný dětský domeček. K hřišti Jungle Chalet je přidán houpačkový modul Swing Module s  kompletní sadou Swing Seat KIT. Ke Swing modulu byly přidány zemní kotvy. Výtah na hračky, dětský telefon a volant jsou v základní výbavě hřiště ( rok 2010-2011). Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva.

 

Hřiště Jungle Club s Swing modulem a doplňky

Hřiště Jungle Club s Swing modulem a doplňky

Menší hřiště Jungle Club se skluzavkou 2,4 m. U hřiště je připojen houpačkový modul Swing Module, šplhací stěna Rock Module,  provazový žebřík 1 Step Module a lano Climbing Rope.  Swing module je ukotven na přikoupených zemních vrutech Krinner. Na horním ráhnu jsou připevněna houpátka Swing Seat Kit, Twist Disk Kit a Monkey Bar Kit. Hřiště je vyrobene z tlakově impegnovaného dřeva. 

Dětské hřiště s houpačkovým modulem

Dětské hřiště s houpačkovým modulem

Prostorné hřiště Mansion s přidaným houpačkovým modulem Swing Module Xtra. Hřiště Mansion obsahuje v základní výbavě ( pro rok 2011) výtah na hračky Bucket module, dětský volant,  stupínkový žebřík a  horolezeckou stěnu. Dětské hřiště Jungle Gym obsahují ochranné prvky jako kryty šroubů, chrániče nad hlavu, protiskluzovavá madla, zemní kotvy a další. Jungle Gym myslí na bezpečnost dětí při hraní a dovádění. Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva.

Dětské hřiště Jungle Cabin a Swing Module Xtra

Dětské hřiště Jungle Cabin a Swing Module Xtra

Dětské hřiště Jungle Cabin a houpačkový modul Swing Module X´tra.  Hřiště Cabin má dva nástupní žebříčky a skluzavkou dlouhou 3m. Ve spodní části je přichystaný prostor pro pískoviště.  Konstrukce hřiště je vyrobena z tlakově impegnovaného dřeva. Při montáži hřiště trochu pršelo, ale déšť  takto ošetřenému dřevu vůbec nevadí. 

 

Průběh montáže hřiště Jungle Chalet a modulů

Průběh montáže hřiště Jungle Chalet a modulů

Průběžné obrázky z montáže dětského hřiště Jungle Chalet. Montáž prováděli dva lidé. K hřišti byl přidán přídavný modul Bridge Module a  Swing Module X´tra. Celá sestava je vyrobena z tlakově impregnovaného dřeva. Dětské hřiště Chalet se vyznačuje dřevěnou špičatou střechou a širokou prostornou horní podestou.Hřiště Chalet má v základní výbavě Výtah Bucket Module, Dětský telefon Fun Phone, a Dětský volant Streering Wheel.

Dětské hřiště Jungle Villa

Dětské hřiště Jungle Villa

Kompletní sestava dětského hřiště Jungle Villa se skluzavkou v červené barvě. Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva. Hrací sestava má v dolní části prostor na pískoviště.  V základní výbavě hřiště Jungle Villa je provazový žebřík Step Ladder, šplhací lano Climbing Rope, síť na pískoviště Cat stop a horolezecké kameny Climbing Rocks.