Galerie / Realizovaná hřiště - galerie 2.

V této fotogalerii si můžete prohlédnout nové  vybrané obrázky z různých realizací dětských hřišť Jungle Gym. Pro inspiraci si zde můžete prohlédnout různé jednodušší kombinace věží a přídavných modulů. Uvidíte reálná hřiště přesně tak, jak byla postavena montážním týmem. Některé galerie jsou věnované konkrétnímu hřišti, jiné zase  obsahují různé obrázky jednotlivých hřišť. Upozorňujeme, že některá hřiště mohou mít atypickou úpravu na přání zákazníka.  Pokud vás nějaký obrázek v galerii zaujme, porovnejte si hřiště pro jistotu v e-shopu, kde je přesné zobrazení základní výbavy.  Přejeme příjemné prohlížení.


1. Vybraná hřiště realizovaná v roce 2012

1. Vybraná hřiště realizovaná v roce 2012

Jednotlivé obrázky různých dětských hřišť Jungle Gym a jejich kombinací realizovaných v roce 2012. V galerii naleznete hřiště Hut, Chalet, houpačku Peak, Club s Rock modulem, Cubby s houpačkou, Farm pro dvě skluzavky a houpačku, Cabin a Swing module, Castle a můstek Bridge module, Barn s obchůdkem Minimarket, Club a houpačka Swing module, Chalet a Balcony module, ve spodní části Playhouse module.

2. Vybraná hřiště realizovaná v roce 2012

2. Vybraná hřiště realizovaná v roce 2012

Další pokračování galerie Vybraná hřiště. Složka obsahuje jednotlivé fotografie různých hřišť Jungle Gym.  Jako první je hřiště  Villa se Swing Modulem Xtra, dále Jungle Cottage s houpačkou Swing Module natřené lazurou Impranal Teak, Fort s Bridge modulem, Cottage se Swing module natřené lazurou Impranala Palisandr, atyp Villa s pevnou střechou a Swing Module, Jungle Villa a Swing Module, 

Jungle Chalet s Climb a Swing modulem

Jungle Chalet s Climb a Swing modulem

Prostorná hrací věž  Chalet se skluzavkou 3m a  velkým balkonem. Ve spodní části je pískoviště pro děti, ale tento prostor lze využít i pro piknik stolek. Ke hřišti je přojojený modul Swing Module Xtra a další modul Climb Modul. Čevená sedátka se zavěšením jsou součástí Swing Modulu, hrazdičku zavěšenou na Climb Modulu je nutno přikoupit. Celá sestava je z impregnovaného dřeva. 

Hřiště Jungle Villa

Hřiště Jungle Villa

Bohatě vybavené hřiště Jungle Gym Villa. Hrací sestava Villa má ve spodní části umístěné pískoviště. Ke standardní výbavě dodáváme také síťku proti kočkám Cat Stop . V základní výbavě hřiště Villa je provazový žebřík Step Ladder, šplhací lano Climbing Rope a horolezecké kameny Climbing Rocks. Hřiště je natřené lazurou Impranal odstín Teak. U hřiště je připojený atypický modul a doplňky které nejsou sortimentem Jungle Gym.

Hřiště Jungle Chalet s Bridge a Swing Modulem

Hřiště Jungle Chalet s Bridge a Swing Modulem

Hrací sestava je složená z věže Jungle Chalet se skluzavkou v délce 3m a přídavných modulů. Z jedné strany je připojen houpačkový modul Swing Module a z druhé strany nástupní věžička s lávkou Bridge Module. Houpačkový modul je doplněn sedátky Baby Swing Kit a Sling Swing Kit. Celá sestava je ukotvena na přikoupených zemních vrutech Krinner a je vyrobená z tlakově impregnovaného dřeva. 

Novinka 2012 Jungle Casa a Swing module

Novinka 2012 Jungle Casa a Swing module

Novinka roku 2012 hřiště Jungle Casa s přidanou houpačkou Swing Module Xtra. Jedno sedátko je vyměněno za Baby Swing pro menší děti. K hřišti patří skluzavka v délce 2,4m. Sestava veže a modulu je z impregnovaného dřeva.  Tato věž je velmi vhodná k přidávání dalších modulů, díky nástupnímu žebříku který je  hned vedle skluzavky, Ostatní strany veže tak zůstavají volné. 

Montáž Jungle Cabin s moduly

Montáž Jungle Cabin s moduly

Foto z montáže hřiště Jungle Cabin. Hřiště má vestavěný Playhouse module ve spodní části a připojený modul se šplhacímí stěnami Climb a závěsné sedátko Baby Swing. K hřišti Cabin patří delší skluzavka v délce 3m.  Celé hřiště je vyrobené ze smrkového dřeva a natřené lazurou Impranal odstín Mahagon. 

Oblíbené hřiště Jungle Villa a Swing Module

Oblíbené hřiště Jungle Villa a Swing Module

Bohatě vybavené hřiště na zahradu Jungle Villa s houpačkou patří k nejoblíbenějším sestavám.  U věže je zelená skluzavka v délce 3m a připojený houpačkový modul Swing Module. Šplhací lano, které bývá zavěšené v zadní části věže, je zavěšeno na ráhnu houpačky. Hřiště i modul jsou z impregnovaného dřeva. 

Jungle Barn s atypickou úpravou

Jungle Barn s atypickou úpravou

Velké hřiště Jungle Barn s atypickou úpravou  horní podesty. Srovnán výškový rozdíl mezi úrovněmi podlah a přidán stupeň k žebříku. Hřiště je ukotveno na přikoupené zemní vruty Krinner. K věži Barn jsou přidané dva moduly - provazový žebřík 1 Step a houpačka Swing Module.  u houpačky je kompletní sada Swing Seat Kit v červené barvě. Hřiště je vyrobené z impregnovaného dřeva. 

Natřené hřiště Jungle Villa

Natřené hřiště Jungle Villa

Oblíbené a dobře vybavené dětské hřiště Jungle Villa s červenou  skluzavkou 3m. Příkoupený byl pouze červený volant Steering Wheel, ostatní doplňky jsou v základní výbavě hřiště. Šplhací lano, provazový žebřík i nástupení lezecí stěna.  Sestava je vyrobená z čistého dřeva bez impregnace a natřená světlým odstínem lazurou Impranal Borovice. 

Sestava Jungle Palace a Climb Module

Sestava Jungle Palace a Climb Module

Největší hřiště z nabídky Jungle Palace se zelenou skluzavkou 3m a s připojeným modulem Climb. Na horním ráhnu je připojená kompletní sada Swing Seat Kit v zelené barvě. Sestava je ukotvená na přikoupených zemních vrutech Krinner. K dopadových plochám jsou přidány pryžové dlaždice. Celá sestava je natřená lazurou Impranal teak.

Hřiště Cabin se skluzavkou a houpačkou

Hřiště Cabin se skluzavkou a houpačkou

Hrací věž Jungle Cabin s červenou 3m dlouhou skluzavkou. Plastová hračka dalekohled je v základní výbavě hřiště Cabin.  Ze strany je přidán velmi oblíbený houpačkový modul Swing Module s dodaným sedátkem lanem a háky. Ve spodní části hřiště je prostor na malé pískoviště. Celá sestava je z impregnovaného dřeva. 

Jungle Castle a houpačkový modul

Jungle Castle a houpačkový modul

Menší dětské hřiště Jungle Castle se žlutou skluzavkou v délce 2,4m.  Ke hřišti je připojen houpačkový modul Swing module. Tento modul neobsahuje žádná sedátka, na horní ráhno si tak můžete zavěsit houpačky či závěsné prvky dle vlastního výběru. K modulu jsou přikoupeny zemní kotvy. Před žebřík a pod skluzavku jsou přidány dopadové pryžové dlaždice. Sestava je z impregnovaného dřeva. 

Jungle Cabin a houpačka Swing module

Jungle Cabin a houpačka Swing module

Oblíbené hřiště Jungle Cabin se zelenou skluzavkou v délce 3m. Na boku je připojený houpačkový modul Swing Module X´tra. Sestava je doplňěná o plastový volant Steering Wheel a Baby sedátko v zelené barvě. Dalekohled je v základním vybavení tohoto hřiště. Spodní část je využitá jako pískoviště, dodány jsou prkénka do rohů, která slouží jako sedátka. Hřiště je z impregnovaného dřeva. 

Domek Playhouse s terasou XL a Climb Modulem

Domek Playhouse s terasou XL a Climb Modulem

Novinka roku 2012. Dětský domeček vyzdvižený na XL terasu. Přidána modrá 3m skluzavka. Ze strany je připojený modul se šplhací stěnou a sítí a jednou houpačkou Climb Module  Horní ráhno modulu je prodloužené a je na něj ještě přidáno šplhací lano Climbing Rope a Baby sedátko od jiné značky. Celá sestava je z čistého dřeva a natřeno lazurou Impranal Kaštan.