Galerie / Realizovaná hřiště - galerie 3.

V této fotogalerii si můžete prohlédnout nové  vybrané obrázky z různých realizací dětských hřišť Jungle Gym. Pro inspiraci si zde můžete prohlédnout různé jednodušší kombinace věží a přídavných modulů. Uvidíte reálná hřiště přesně tak, jak byla postavena montážním týmem. Některé galerie jsou věnované konkrétnímu hřišti, jiné zase  obsahují různé obrázky jednotlivých hřišť. Upozorňujeme, že některá hřiště mohou mít atypickou úpravu na přání zákazníka.  Pokud vás nějaký obrázek v galerii zaujme, porovnejte si hřiště pro jistotu v e-shopu, kde je přesné zobrazení základní výbavy.  Přejeme příjemné prohlížení.


Jednotlivé fotografie dětských hřišť 2013

Jednotlivé fotografie dětských hřišť 2013

Jednotlivé obrázky různých dětských hřišť Jungle Gym a jejich kombinací realizovaných montážními týmy firmy Vladeko v roce 2013. V galerii naleznete hřiště hřiště Jungle Gym a jejich kombinace. Vybíráme pouze některé obrázky.  

Hřiště Chalet s atypovou úpravou

Hřiště Chalet s atypovou úpravou

Věž Jungle Chalet s atypovou střechou s modrou skluzavkou. Z levé strany je připojená stěna Rock Module. Vpředu je ráhno s houpačkou MonkeyBar a provaz na lezení. V dolní části věže je místo pískoviště vytvořená malá terasa a zábradlí. Ukotveno na přikoupených závrtných kotvách Krinner. 
Povrchová úprava Xyladecor Tinova - odstín Mahagon.  

Modul Minimarket s plachtovou stříškou

Modul Minimarket s plachtovou stříškou

Detail modulu Minimarket s plachtovou stříškou. (Existuje i verze s dřevěnou stříškou)  Toto rozšíření lze využít jako obchod, stánek s občerstvením, "pokladnu"  pro vstup na dětské hřiště, prostor pro loutkové či maňáskové divadlo, úschovu hraček atd. Věřte, že děti sami vymyslí ještě spoustu her, kde  MiniMarket Module využijí. Minimarket je u atypického hřiště Mansion a je ze dřeva bez impregnace. Natřeno lazurou Impranal Kaštan. 

Jungle Cottage a zkrácený Swing module

Jungle Cottage a zkrácený Swing module

Středně velké dětské hřiště Jungle Cottage se skluzavkou v délce 300cm.  Nástup na věž je po nakloněném žebříku. U věže je přidán houpačkový modul s jedním sedátkem Zkrácený Swing module.  Spodní část sestavy je možné využít jako pískoviště. Sestava je vyrobena ze smrkového dřeva bez tlakové impregnace a natřená lazurou Xyladecor odstín Wenge.  Hřiště je ukotveno na přikoupených zemních vrutech Krinner. 

Jungle Home a modul Climb a Tic Tac Toe

Jungle Home a modul Climb a Tic Tac Toe

Menší hřiště na zahradu Jungle Home se skluzavkou v délce 240cm.  Spodní část je doplněna o vestavbu Playhouse module a pryžové dlaždice. V horní části jsou přidány doplňky Tic Tac Toe, výtah na hračky Bucket module, telefon Fun Phone, dětský volant Steering Wheel,  a dalekohled StarOskope. U věže je připojena šplhací stěna s houpačkou Climb module a sedátkem Sling Swing. Sestava je z impregnovaného dřeva a ukotvena na přikoupené zemní vruty.  

Hřiště Club s houpačkou Swing Module

Hřiště Club s houpačkou Swing Module

Menší hřiště Jungle Club se skluzavkou 240cm v modré barvě. U hrací věže je připevněna houpačka Swing Module a zavěšena sedátka Swing Seat KIT v modré a červené barvě. Sestava je nařezána ze smrkového dřeva bez tklakové imregnace a natřena lazurou Impranal Pinie. Pryžová dlaždice u skluzavky byl dárek zdarma. V rozích pískoviště jsou přes roh malá sedátka. 

Křivolaký domek Crazy s terasou a skluzavkou

Křivolaký domek Crazy s terasou a skluzavkou

Bláznivý, křivolaký dětský domek a "muřích" nohách jako z pohádky. Dětský zastřešený domeček Jungle Crazy Playhouse s terasou XL a dlouhou skluzavkou.  Ve spodní části Crazy Terasy je piknikové posezení pro děti a malé pískoviště.   Nástup na terasu je pomocí nakloněného žebříku se stupínky. Domeček  má schválně  má nakřivo okénka i střechu a dostává tím velmi zajímavý a veselý vzhled. Nad vchodem domku je malá tabule na kreslení.

Bláznivý Crazy domeček na terase s houpačkou

Bláznivý Crazy domeček na terase s houpačkou

Novinka 2013. Bláznivý domeček Crazy Playhouse na terase vypadá jako domek na muřích nožkách z pohádky. Montáž tohoto domku je poměrně náročná. Musí se docílit křivolakého a pokrouceného vzhledu,  ale zároveň  je domek pevný, stabilní  a pro děti bezpečný. K estavě patří skluzavka v délce 3m. U terasy je přidaný houpačkový modul Swing module Xtra s prodlouženým ráhnem. Sestava je z imregnovaného dřeva.     

Domek Playhouse na terase XL a Climb module Xtra

Domek Playhouse na terase XL a Climb module Xtra

Dětský domeček  Playhouse na vyvýšené XL terase. Tato sestava je velmi oblíbená, kombinuje balkon a uzavřený domek. Přidána modrá 3m skluzavka. Ze strany je připojený modul se šplhací stěnou a sítí a jednou houpačkou v červené barvě Climb Module Xtra.  Celá sestava je z čistého  impregnovaného dřeva a ukotvená na přikoupených zemních vrutech Krinner. 

Piknikový modul u hřiště Chalet

Piknikový modul u hřiště Chalet

Piknikový modul Minipicnic module v délce 160 cm u dětského hřiště Chalet.  Modul tvoří stolek, lavičky a púlachtová stříška. Jedna z lavic má pod sebou plastová dvířka, prostor pod lavicí je možné využít na uložení hraček. Vedle věže Chalet je modul Climb module Xtra s prodlouženým ráhnem na 300 cm a přikoupené sedátku Baby Swing. Sestava z tlakově impregnovaného dřeva.  

Jungle Palace s houpačkou a most Bridge module

Jungle Palace s houpačkou a most Bridge module

Zajímavě řešená sestava dětského hřiště Jungle Palace a přídavných modulů. Most Bridge module je umístěn na vyvýšeném místě než věž se skluzavkou v délce 300cm. V dolní části je připojená houpačka Swing module.  Sestava je ze dřeva bez tlakové impregnace a natřená lazurou Imranal Kaštan. Věž a houpačka je ukotvená na přikoupené zemní vruty Krinner. 

Villa s vestavěným Playhouse modulem a houpačkou

Villa s vestavěným Playhouse modulem a houpačkou

Bohatě vybavené hřiště Jungle Gym Villa. Věž  má ve spodní části vestavěný modul Playhouse, který tvoří domeček s dvířky a okenicí. Pískoviště bylo přikoupeno a umístěno vedle sestavy.  Hřiště je natřené lazurou Impranal odstín Teak. U hřiště je připojená houpačka Swing modul Xtra. Sestava je ukotvena na přikoupených zemních vrutech Krinner. Montujeme i při mírném děšti :-)

Hřiště Castle s můstkem Bridge Module

Hřiště Castle s můstkem Bridge Module

Jedno z menších dětských hřišť Jungle Castle s červenou skluzavkou v délce 2,4m.  Ke hřišti je připojen spojovací  most Bridge module, který má dvě různé nástupní stěny. Z malé věže pak vede pružný můstek na věž Castle. Tento modul je hned po houpačce velmi oblíbený a hřiště rozšiřuje o další atrakce. Pod skluzavkou je dopadová pryžová dlaždice 50x50cm. Sestava je z impregnovaného dřeva. 

Jungle Cottage a přídavné moduly

Jungle Cottage a přídavné moduly

Sestava dětského hřiště Cottage se skluzavkou 3m rozšířená o vestavěný Playhouse module, který uzavírá spodní část věže a houpačkový Swing Module. Na další straně je připojen spojovací  most Bridge module, který má dvě různé nástupní stěny. Z malé věže pak vede pružný můstek na věž Cottage. Tento modul je hned po houpačce velmi oblíbený a hřiště rozšiřuje o další atrakce. Celá sestava je natřená lazurou na dřevo v tmavší barvě.