Galerie / Realizovaná hřiště - galerie 4.

V této fotogalerii si můžete prohlédnout nové  vybrané obrázky z různých realizací dětských hřišť Jungle Gym. Pro inspiraci si zde můžete prohlédnout různé jednodušší kombinace věží a přídavných modulů. Uvidíte reálná hřiště přesně tak, jak byla postavena montážním týmem. Některé galerie jsou věnované konkrétnímu hřišti, jiné zase  obsahují různé obrázky jednotlivých hřišť. Upozorňujeme, že některá hřiště mohou mít atypickou úpravu na přání zákazníka.  Pokud vás nějaký obrázek v galerii zaujme, porovnejte si hřiště pro jistotu v e-shopu, kde je přesné zobrazení základní výbavy.  Přejeme příjemné prohlížení.


Jednotlivé fotografie dětských hřišť 2014

Jednotlivé fotografie dětských hřišť 2014

Fotografie různých dětských hřišť Jungle Gym a jejich kombinací realizovaných montážními týmy firmy Vladeko v roce 2014. V galerii naleznete různé kombinace věží a modulů. Obrázky vám mohou být inspirací a pomocníkem při výběru svého hřiště Jungle Gym.  Vybíráme pouze některé obrázky z našich realizací, aby byla galerie různorodá a nebyly zde pouze opakující se oblíbené věže.   Názvy hřišť je ukáží po navedení kurzoru na konkrétní obrázek. 

Jednotlivé fotografie dětských hřišť Jungle Gym

Jednotlivé fotografie dětských hřišť Jungle Gym

Fotografie různých dětských hřišť Jungle Gym a jejich kombinací realizovaných montážními týmy firmy Vladeko.  V galerii naleznete různé kombinace věží a modulů. Obrázky vám mohou být inspirací a pomocníkem při výběru svého hřiště Jungle Gym.  Vybíráme pouze některé obrázky z našich realizací, aby byla galerie různorodá. Názvy hřišť je ukáží po navedení kurzoru na konkrétní obrázek. 

Jungle Cabin s houpačkou Swing Module X´tra

Jungle Cabin s houpačkou Swing Module X´tra

Dětské hřiště Cabin je jedním z menších typů nabízených sestav Jungle Gym.  V sestavě samozřejmě nechybí skluzavka o délce 3m nebo 2,65m (délka je dána tvarem a zakončením skluzavky.  Věž je doplněna o dva nástupní žebříky, z nichž jeden je umístěný vedle skluzavky a druhý na zádní části sestavy. Pod horní podestou se nachází spousta místa pro pískoviště nebo odkládací prostor. U věže je přidaná houpačka Swing Module X´Tra. 

Jungle Cubby s houpačkou Swing Module X´tra

Jungle Cubby s houpačkou Swing Module X´tra

Dětské hřiště Jungle Gym Cubby je zajímavé svojí konstrukcí má dvě výškově oddělené podesty. Na tu první, nižší, se děti dostanou pomocí dřevěné šplhací stěny s horolezeckými kameny Climbing Rocks a na vyšší podestu, která má podobu dřevěného balkonu, bez sebemenších problémů přelezou. V základní výbavě je Dětský volant Steering Wheel ve žluté barvě. U věže je připojená houpačka Swing Module X´tra. Sestava je z impregnovaného dřeva. 

Jungle Casa s houpačkou a Baby sedátky

Jungle Casa s houpačkou a Baby sedátky

Dětské hřiště Casa s pevnou dřevěnou střechou  patří mezi  menší hřiště Jungle Gym. Střechu je možné namontovat dvěma způsoby. Toto hřiště je vhodné pro malé a úzké prostory nebo naopak nabízí možnost připojení více modulů. Nástupní žebřík a skluzavka v délce 2,2m nebo 2,4m jsou umístěny vedle sebe. U věže je připojena houpačka s plastovými sedátky Jungle Gym. 

Hřiště Chalet s vestavbou Playhouse a mostem Bridge

Hřiště Chalet s vestavbou Playhouse a mostem Bridge

Dětské hřiště Chalet s dřevěnou střechou a širokou horní podestou umožňuje pohodlné připojení skluzavky. Věž má v dolní části vestavbu Playhouse s pohodlným vysokým vstupem, který  je opatřen okenicemi  a dvířky. Díky oboustranné kličce nehrozí, že by se děti uzamkly uvnitř. Dvířka mají otvory pro přístup vzduchu i po zavření. K sestavě je  dále připojený most s lávkou Bridge Module.  Tato kombinace má pro děti velké využití. Dřevo je tlakově impregnováno.