Galerie / Velké exkluzivní kombinace

Díky jednoduchému systému na sebe prvky dětských hřišť Jungle Gym navazují a je možné je mezi sebou kombinovat a vytvářet opravdu velké hrací sestavy.  Tomu pomáhá i plánovací systém, který je uveden v každém katalogu. (str.45)  Kdykoliv můžete ke stávající věži  dokoupit houpačku, šplhací stěnu,  další věž a spojovací můstek. Vytvořte si spolu s vašimi dětmi  hřiště které bude odpovídat vašim požadavkům. Pokud si u takové velké sestavy netroufáte na montáž, za příplatek  zajistíme odbornou montáž našimi pracovníky. V galerii si můžete prohlédnout vybrané sestavy, které byly realizované naší firmou. Upozorňujeme, že některá hřiště mohou mít atypickou úpravu na přání zákazníka.  Pokud vás nějaký obrázek v galerii zaujme, porovnejte si hřiště pro jistotu v e-shopu, kde je přesné zobrazení.


Sestava věže Chalet s vestavbou, mostem a šplhací stěnou

Sestava věže Chalet s vestavbou, mostem a šplhací stěnou

Velká sestava věže Chalet s vestavbou Playhouse module a dlouhou skluzavkou. K věži je přidán most Bridge module, obchůdek MiniMarket a šplhací kovová tyč. Z druhé strany je šplhací stěna Climb module Xtra, jehož součástí je i závěsná houpačka. K sestavě je i dodáno masivní pískoviště vhodné pro více dětí. Celá sestava je natřená lazurou Impranal Ořech. 

Inspirace od Jungle Gymu

Inspirace od Jungle Gymu

Pro vaši inspiraci, opět nové kombinace hracích věží a modulů. Přesvědče se, jak je možné díky systému stavebnice Jungle Gym vytvořit veliké hrací kombinace. Díky přídavným modulům můžete hřiště libovolně rozšířit o houpačky, prolézačky, šplhací stěny, propojovat věže mezi sebou spojovacími můstky Bridge Link, Net Link. V této galerii naleznete hřiště Hut, Barn, Casa, Farm, Chalet, Cabin a Villa s různými moduly. Nechte se inspirovat a prohlédněte si další originální kombinace. 

Velká hrací sestava Playhouse XL a moduly

Velká hrací sestava Playhouse XL a moduly

Novinka roku 2012 - sestava domku a terasy Jungle Playhouse XL se skluzavkou 3m a mnoho doplňků a modulů. K terase jsou připojené moduly Bridge s hrou Tic Tac Toe, žebřík 1 Step, výtah na hračky Bucket a dvě houpačky Swing Module. Na ráhna houpaček jsou zavěšená sedátka Twist Disk Kit, Baby Swing Kit, Swing Seat Kit a Sling Swing Kit. K sestavě jsou přidány další doplňky...

Jungle Barn s Bridge a Swing modulem

Jungle Barn s Bridge a Swing modulem

Sestava se skládá z hřiště Jungle Barn, nástupní věže s mostem Bridge Module a houpačky Swing Module. Pod dojezdem skluzavky v délce 3m je dopadová pryžová dlaždice.  Houpačka má prodloužené hroní ráhno.  Na ráhno jsou zavěšené Baby Swing Kit a Swing Seat Kit. Dále provazový žebřík který není z nabídky Jungle Gym a pískoviště s krytem od firmy Vladeko. Celá sestava je z čistého dřeva natřená lazurou Impranal Mahagon. 

Sestava Playhouse XL, Minimarket, Palace a moduly

Sestava Playhouse XL, Minimarket, Palace a moduly

Jungle Playhouse domek s Terasou XL s Climb Modulem a Minimarket Modulem je  spojený můstkem Bidge Link s věží hracího hřiště Palace. Věž má ve spodní části vestavěný Playhouse module a na boku přidaný houpačkový modul Swing Module. Sestava je dále opatřena doplňky jako je kytka Talking Tube, šlhací lano, provazový žebřík 1 Step module, dlaekohled, výtah na hračky, a houpací sedátka. Sestava je z impregnovaného dřeva a ukotvena na přikoupených zemních vrutech.

Jungle Mansion s moduly a skluzavkou 4,4m

Jungle Mansion s moduly a skluzavkou 4,4m

Velká sestava vytvořená z hrací věže Mansion a přidaných modulů. Celá sestava je z čistého dřeva bez tlakové impregnace a je opatřená nátěrem Impranal Pinie. Ve spodní části veže je Playhouse module a a horní části je připojen spojovací most Bridge Module. K věži je ještě přidán provazový žebřík 1 Step module a lano Climbing Rope. Ke hřišti je připojená laminátová skluzavka v délce 4,4m. Tato skluzavka není v nabídce Jungle Gym ale můžeme ji na objednávku dodat.

Jungle Barn s moduly Climb a Bridge a Playhouse

Jungle Barn s moduly Climb a Bridge a Playhouse

Hřiště Jungle Barn má ve spodní části vestavěný modul Playhouse, zbylá část podesty je ponechána jako pískoviště. K věži je připojený spojovací most Bridge Module a šplhací stěna Climb module s přidaným sedátkem Swing Seat KIT. Dále je přidán výtah na hračky Bucket module a dětský dalekohled. Celé hřiště je z čistého dřeva bez tlakové impregnace a opatřené nátěrem Impranal Kaštan. Hřiště je ukotveno na přikoupených zemních vrutech Krinner.

Velká sestava Palace a Playhouse XL a moduly

Velká sestava Palace a Playhouse XL a moduly

Velká hrací sestava z novinek 2012.  Největší věž Jungle Palace se skluzavkou 3m  má připojený houpačkový modul Swing Module opatřený sedátky Swing Seat KIT a Baby Swing Seat KIT.  Z druhé strany je věž propojena spojovacím můstkem NetLink k dalšímu spojovacímu mostu Bridge Module. Bridge modul je opět největší přídavný modul a skládá se z malé věže s dvěma nástupy a spojovacího mostu. Tento modul propojuje domek Jungle Playhouse a Terasu XL.  Připojena je červená skluzavka 3m........

 

Hřiště Chalet a Tower s můstkem Bridge Link

Hřiště Chalet a Tower s můstkem Bridge Link

Velká hrací sestava která se skládá z hřiště Jungle Gym Chalet a Tower. Věže jsou propojeny spojovacím můstkem Bridge Link. U hřiště Chalet je skluzavka v délce 3m a připojena houpačka Swing Module. Swing module má přikoupeny zemní kotvy. U hřiště Tower  je kratší skluzavka 2,4m a připevněna šplhací stěna Climb Module. Obě hřiště jsou zároveň propojena "mluvící kytkou" Talking Tube. Sestava je vyrobena z tlakově impregnovaného dřeva. 

Dětské hřiště Chalet a kombinace modulů

Dětské hřiště Chalet a kombinace modulů

Velká kombinace dětských hřišť a přídavných modulů. Dvě stejná hřiště Jungle Chalet spojuje atypicky upravený modul Bridge. V dnešní době lze propojení jednoduše vyřešit modulem Bridge a novinkou Bridge Link. Na koncích hřišť jsou připevněné moduly Climb, Swing a Monkey. Monkey module již není v nabídce! Celá sestava je doplňěna různými doplňky jako je Swing Seat Kit, Baby Swing Kit, provazový žebřík, houpací kruhy Ring Trapaze, šplhací lano Climbing rope, dalekohled StarOscope.  Dřevo je opatřeno nátěrem Impranal Teak. Sestava byla realizována v roce 2009.

Hřiště Jungle Mansion a Farm spojené můstkem

Hřiště Jungle Mansion a Farm spojené můstkem

Sestava dětských hřišť Jungle  Mansion a Jungle Farm.  Tato kombinace obsahuje tři skluzavky. Hřiště jsou propojeny spojovacím můstkem Bridge Link. U hřiště Mansion je přidaný houpačkový modul Swing Module. Na houpačku jsou zavěšeny kompletní sady Baby Swing Kit a Swing Seat Kit. Hřiště je vyrobeno z tlakově impregnovaného dřeva.

 

Kombinace přídavných modulů a hřiště Jungle Mansion

Kombinace přídavných modulů a hřiště Jungle Mansion

Dětské hřiště a moduly jsou vyrobeny ze dřeva bez tlakové impregnace a natřeny lazurou Impranal Kaštan. Na obrázcích je dětské hřiště Jungle Mansion s Play House Modulem ve spodní části, houpačka Swing Module X´tra a Bridge Module s Climb Modulem. Na horní podestě hřiště Mansion je přidán modul  Tic Tac Toe a na Climb Modulu je provazový žebřík Jungle Gym.

Kombinace Jungle Barn+Bridge Module+Swing Module+Play House module

Kombinace Jungle Barn+Bridge Module+Swing Module+Play House module

Dětské dvoupodlažní hřiště Jungle Barn s pevnou dřevěnou střechou která je z čelní i zadní strany opatřena oblou stříškou. Hřiště je postaveno z tlakově impregnovaného dřeva. U hřiště je skluzavka v délce 3m, přidán modul Bridge a modul Swing. U Swing modulu jsou dvě houpátka Swing Seat Kit.  Ve spodní části hrací věže je modul Play House module. Tento modul vytváří ze spodní části podesty domeček s dvířky a okenicemi.