Galerie / Výstavní areál firmy Vladeko

Areál firmy Vladeko s.r.o. v Tachlovicích ( u Rudné u Prahy).  Ve velkém areálu zahradního sortimentu jsou vystavená  dětská hřiště a moduly značky Jungle Gym. Můžete si tak hřiště v klidu prohlédnout a vaše děti si mohou hrací věz vyzkoušet. Sklouznout se, pohoupat se, přelézt šplhací stěnu, projít se po můstku Bridge. V areálu je vždy vystaveno několik modelů a přídavných modulů. Nejsme jen e-shop, ale i kamenná prodejna. Školení zaměstnanci vám radi poradí popřípadě pomohou vybrat  rozměrově vhodné hřiště na vaši zahradu.  Zveme vás  i s dětmi  do našeho areálu a těšíme se na návštěvu. Zároveň vás zveme   virtuální prohlídka dětských hřišť   - platné k srpnu 2014


Nový modul Train - Vláček u hřiště Chalet

Nový modul Train - Vláček u hřiště Chalet

Ve výstavním areálu nám přibyl nový přídavný modul Train - Vláček pro dětská hřiště Jungle Gym. Modul Vláček je připojený ke starší věži Chalet . Děti sami vymyslí spoustu her o cestování a díky modulu získají nový originální přístup na základní věž hřiště. Po dřevěném žebříku vyšplhají a tunelem prolezou na horní podestu hřiště. Spodní část pod tunelem má dvě lavičky v délce 130cm, kde si děti mohou hrát na cestující nebo jen tak odpočívat. (pokračování uvnitř článku)

Novinka lodní modul Boat a Jungle House

Novinka lodní modul Boat a Jungle House

Novinka 2014 - Dětské hřiště House s přídavným modulem, který přemění základní hřiště na loď. Děti sami vymyslí, zda to bude loď nákladní, nebo pirátská nebo výletní. Modul vytvoří kajutu s okénkem, špičatou příď s terasou, šplhací stěnu s lanem, záď s provazovým žebříkem. Ve výbavě je kormidlo, atrapa dalekohledu.....  (pokračování uvnitř článku)

Houpačka se skluzavkou Peak v areálu Vladeko

Houpačka se skluzavkou Peak v areálu Vladeko

Šplhání, klouzání a houpání zkombinované do jednoho prvku! Jednoduchá dřevěná konstrukce zaručí dětem spoustu zábavy. Sestava obsahuje nejen houpačku ale i skluzavku a pevný žebřík. metrů). Tato varianta je  s nástupním žebříkem a je pouze pro skluzavku 2,2 - 2,4 metru. Důvodem je počet stupínků žebříku, který nedostačuje vyššímu nástupu. U houpačky je připojený nový model skluzavky s přípojkou na vodu. Houpačku je možné si prohlédnout, vyzkoušet a koupit v areálu firmy Vladeko. 

Hřiště Mansion se zelenou skluzavkou

Hřiště Mansion se zelenou skluzavkou

Rok 2013. Ve výstavním areálu si dále můžete prohlédnout hřiště Mansion, které je jedním z největších hřišť nabízené řady. Hrací věž je opatřena pevnou střechou, nezastřešenou boční podestou. Nástup je řešen žebříkem nebo šplhací stěnou s úchyty. Neodmyslitelnou součástí hrací věže je skluzavka. V základní výbavě hřiště Mansion je Výtah Bucket modul, Dětský volant Steering Wheel a horolezecké kameny Climbing Rocks na šplhací stěnu.

Playhouse domeček s Terasou L

Playhouse domeček s Terasou L

Novinka 2012 - Plahouse domek s menší Terasou L a skluzavkou 2,4m. Domeček má plastová dvířka a okenice.  Je myšleno na bezpečí dětí, dvířka i okenice mají otvory pro vzduch a kličku lze ovládat z bou stran. Sestava  je z impregnovaného dřeva. Dětský domek s terasou L si můžete prohlédnout v areálu firmy Vladeko.  Vhodné pro menší děti.

Nové úpravy v areálu Vladeko r. 2012

Nové úpravy v areálu Vladeko r. 2012

V letošním roce 2012 jsme provedli další úpravy ve výstavním areálu v Tachlovicích. Přibylo hřiště Mansion s povrchovou úpravou a  upravené  hřiště Villa s Playhousem  modulem. Hřiště Mansion je natřené lazurou Impranal Kaštan. Hřiště Villa je z impregnovaného dřeva. U hřiště Villa nebyl přidán provazový žebřík 1 Step Module, je ale v základní výbavě hřiště.

Hřiště Palace v areálu Vladeko

Hřiště Palace v areálu Vladeko

Pro sezonu 2012 jsme v našem areálu firmy Vladeko postavili největší dětské hřiště z nabídky Jungle Gym. Jedná se o hřiště Jungle Palace. Konstrukce hřiště má dvě podlaží, výstup na druhou podestu je po malé stěně se šlhacími kameny. K této sestavě patří skluzavka v délce 3m. U hrací věže je přidán modul Mini Market. Sestava je vyrobena z dřeva bez tlakové impregna a natřená nezávadnou lazurou Impranal Kaštan. Přijďte se k nám do areálu podívat a  a vaše děti si hned mohou hřiště vyzkoušet. 

Areál firmy Vladeko s.r.o. rok 2011 s prodejnou Jungle Gym

Areál firmy Vladeko s.r.o. rok 2011 s prodejnou Jungle Gym

Areál firmy Vladeko s.r.o. v Tachlovicích okr. Praha-západ. Zde je prodejna Dětských hřišť Jungle Gym. V tomto areálu jsou vystavena nejen hřiště, ale i ostatní sortiment, který firma Vladeko nabízí. Výlet na dětská hřiště Jungle Gym si tak můžete zpříjemnit procházkou po naší zahradě a prohlédnout si jezírka, pergoly, altány, okrasné dělící stěny a mříže, zahradní domky, truhlíky, zahradní nábytek i grily Weber.

Areál dětských hřišť Jungle Gym léto 2011

Areál dětských hřišť Jungle Gym léto 2011

Foto z roku 2011 - pro aktuální stav výstavy si prohlédněte novější galerie! Nově upravený areál v létě 2011 s dětskými hřišti Jungle Gym. Přijďte si s dětmi  po dobu otevíracích hodin prohlédnout vystavená hřiště. Děti si zde mohou pohrát, sklouznout se, vyzkoušet si dětské hřiště Jungle Gym. V areálu najdete též houpačky, dětské domečky, jezírka, pergoly, altány, okrasné mříže, grily Weber, zharadní nábytek z tvrdého dřeva a mnoho dalšího.

Jaro 2011 areál Jungle Gym firma Vladeko

Jaro 2011 areál Jungle Gym firma Vladeko

Foto z roku 2011 - pro aktuální stav výstavy si prohlédněte novější galerie! Od podzimu 2010 probíhala úprava a přístavba  areálu. Od jara 2011 Vás přivítíme v nově upraveném areálu - Vladeko s.r.o. Karlštejnská 97, Tachlovice Praha-západ. . Zima je dlouhá a sníh nemizí ani na jaře, ale dětská hřiště i my se již těšíme na Vaše návštěvy. Probíhají poslední úpravy a sezóna 2011 může přijít.

Hřiště Jungle Gym v areálu Vladeko rok  2010

Hřiště Jungle Gym v areálu Vladeko rok 2010

Foto z roku 2010 - pro aktuální stav výstavy si prohlédněte novější galerie! Dětská hřiště Jungle Gym jsou k vidění a k vyzkoušení v areálu firmy Vladeko s.r.o. v Tachlovicích, okr. Praha - západ. Uzavřený areál je přístupný po dobu otevíracích hodin a můžete si zde se svými dětmi pohrát, hřiště si vyzkoušet a v případě zájmu si ho na prodejně objednat. V areálu nesou pouze dětská hřiště, ale i zahradní jezírka, pergoly, altány a mnoho dalšího. Těšíme se na Vaši návštěvu.