Galerie / Výstavní areál firmy Vladeko

Areál firmy Vladeko s.r.o. v Tachlovicích ( u Rudné u Prahy).  Ve velkém areálu zahradního sortimentu jsou vystavená  dětská hřiště a moduly značky Jungle Gym. Můžete si tak hřiště v klidu prohlédnout a vaše děti si mohou hrací věz vyzkoušet. Sklouznout se, pohoupat se, přelézt šplhací stěnu, projít se po můstku Bridge. V areálu je vždy vystaveno několik modelů a přídavných modulů. Nejsme jen e-shop, ale i kamenná prodejna. Školení zaměstnanci vám radi poradí popřípadě pomohou vybrat  rozměrově vhodné hřiště na vaši zahradu.  Zveme vás  i s dětmi  do našeho areálu a těšíme se na návštěvu. Zároveň vás zveme   virtuální prohlídka dětských hřišť   - platné k srpnu 2014


Nový modul Train - Vláček u hřiště Chalet

Nový modul Train - Vláček u hřiště Chalet

Ve výstavním areálu nám přibyl nový přídavný modul Train - Vláček pro dětská hřiště Jungle Gym. Modul Vláček je připojený ke starší věži Chalet . Děti sami vymyslí spoustu her o cestování a díky modulu získají nový originální přístup na základní věž hřiště. Po dřevěném žebříku vyšplhají a tunelem prolezou na horní podestu hřiště. Spodní část pod tunelem má dvě lavičky v délce 130cm, kde si děti mohou hrát na cestující nebo jen tak odpočívat. (pokračování uvnitř článku)

Novinka lodní modul Boat a Jungle House

Novinka lodní modul Boat a Jungle House

Novinka 2014 - Dětské hřiště House s přídavným modulem, který přemění základní hřiště na loď. Děti sami vymyslí, zda to bude loď nákladní, nebo pirátská nebo výletní. Modul vytvoří kajutu s okénkem, špičatou příď s terasou, šplhací stěnu s lanem, záď s provazovým žebříkem. Ve výbavě je kormidlo, atrapa dalekohledu.....  (pokračování uvnitř článku)

Hřiště Mansion se zelenou skluzavkou

Hřiště Mansion se zelenou skluzavkou

Rok 2013. Ve výstavním areálu si dále můžete prohlédnout hřiště Mansion, které je jedním z největších hřišť nabízené řady. Hrací věž je opatřena pevnou střechou, nezastřešenou boční podestou. Nástup je řešen žebříkem nebo šplhací stěnou s úchyty. Neodmyslitelnou součástí hrací věže je skluzavka. V základní výbavě hřiště Mansion je Výtah Bucket modul, Dětský volant Steering Wheel a horolezecké kameny Climbing Rocks na šplhací stěnu.

Houpačka se skluzavkou Peak v areálu Vladeko

Houpačka se skluzavkou Peak v areálu Vladeko

Šplhání, klouzání a houpání zkombinované do jednoho prvku! Jednoduchá dřevěná konstrukce zaručí dětem spoustu zábavy. Sestava obsahuje nejen houpačku ale i skluzavku a pevný žebřík. metrů). Tato varianta je  s nástupním žebříkem a je pouze pro skluzavku 2,2 - 2,4 metru. Důvodem je počet stupínků žebříku, který nedostačuje vyššímu nástupu. U houpačky je připojený nový model skluzavky s přípojkou na vodu. Houpačku je možné si prohlédnout, vyzkoušet a koupit v areálu firmy Vladeko. 

Playhouse domeček s Terasou L

Playhouse domeček s Terasou L

Novinka 2012 - Plahouse domek s menší Terasou L a skluzavkou 2,4m. Domeček má plastová dvířka a okenice.  Je myšleno na bezpečí dětí, dvířka i okenice mají otvory pro vzduch a kličku lze ovládat z bou stran. Sestava  je z impregnovaného dřeva. Dětský domek s terasou L si můžete prohlédnout v areálu firmy Vladeko.  Vhodné pro menší děti.

Nové úpravy v areálu Vladeko r. 2012

Nové úpravy v areálu Vladeko r. 2012

V letošním roce 2012 jsme provedli další úpravy ve výstavním areálu v Tachlovicích. Přibylo hřiště Mansion s povrchovou úpravou a  upravené  hřiště Villa s Playhousem  modulem. Hřiště Mansion je natřené lazurou Impranal Kaštan. Hřiště Villa je z impregnovaného dřeva. U hřiště Villa nebyl přidán provazový žebřík 1 Step Module, je ale v základní výbavě hřiště.

Hřiště Palace v areálu Vladeko

Hřiště Palace v areálu Vladeko

Pro sezonu 2012 jsme v našem areálu firmy Vladeko postavili největší dětské hřiště z nabídky Jungle Gym. Jedná se o hřiště Jungle Palace. Konstrukce hřiště má dvě podlaží, výstup na druhou podestu je po malé stěně se šlhacími kameny. K této sestavě patří skluzavka v délce 3m. U hrací věže je přidán modul Mini Market. Sestava je vyrobena z dřeva bez tlakové impregna a natřená nezávadnou lazurou Impranal Kaštan. Přijďte se k nám do areálu podívat a  a vaše děti si hned mohou hřiště vyzkoušet. 

Areál firmy Vladeko s.r.o. rok 2011 s prodejnou Jungle Gym

Areál firmy Vladeko s.r.o. rok 2011 s prodejnou Jungle Gym

Areál firmy Vladeko s.r.o. v Tachlovicích okr. Praha-západ. Zde je prodejna Dětských hřišť Jungle Gym. V tomto areálu jsou vystavena nejen hřiště, ale i ostatní sortiment, který firma Vladeko nabízí. Výlet na dětská hřiště Jungle Gym si tak můžete zpříjemnit procházkou po naší zahradě a prohlédnout si jezírka, pergoly, altány, okrasné dělící stěny a mříže, zahradní domky, truhlíky, zahradní nábytek i grily Weber.

Areál dětských hřišť Jungle Gym léto 2011

Areál dětských hřišť Jungle Gym léto 2011

Foto z roku 2011 - pro aktuální stav výstavy si prohlédněte novější galerie! Nově upravený areál v létě 2011 s dětskými hřišti Jungle Gym. Přijďte si s dětmi  po dobu otevíracích hodin prohlédnout vystavená hřiště. Děti si zde mohou pohrát, sklouznout se, vyzkoušet si dětské hřiště Jungle Gym. V areálu najdete též houpačky, dětské domečky, jezírka, pergoly, altány, okrasné mříže, grily Weber, zharadní nábytek z tvrdého dřeva a mnoho dalšího.

Jaro 2011 areál Jungle Gym firma Vladeko

Jaro 2011 areál Jungle Gym firma Vladeko

Foto z roku 2011 - pro aktuální stav výstavy si prohlédněte novější galerie! Od podzimu 2010 probíhala úprava a přístavba  areálu. Od jara 2011 Vás přivítíme v nově upraveném areálu - Vladeko s.r.o. Karlštejnská 97, Tachlovice Praha-západ. . Zima je dlouhá a sníh nemizí ani na jaře, ale dětská hřiště i my se již těšíme na Vaše návštěvy. Probíhají poslední úpravy a sezóna 2011 může přijít.

Hřiště Jungle Gym v areálu Vladeko rok  2010

Hřiště Jungle Gym v areálu Vladeko rok 2010

Foto z roku 2010 - pro aktuální stav výstavy si prohlédněte novější galerie! Dětská hřiště Jungle Gym jsou k vidění a k vyzkoušení v areálu firmy Vladeko s.r.o. v Tachlovicích, okr. Praha - západ. Uzavřený areál je přístupný po dobu otevíracích hodin a můžete si zde se svými dětmi pohrát, hřiště si vyzkoušet a v případě zájmu si ho na prodejně objednat. V areálu nesou pouze dětská hřiště, ale i zahradní jezírka, pergoly, altány a mnoho dalšího. Těšíme se na Vaši návštěvu.