Novinka lodní modul Boat a Jungle House


Novinka 2014 - Dětské hřiště House s přídavným modulem, který přemění základní hřiště na loď. Děti sami vymyslí, zda to bude loď nákladní, nebo pirátská nebo výletní. Modul vytvoří kajutu s okénkem, špičatou příď s terasou, šplhací stěnu s lanem, záď s provazovým žebříkem. Ve výbavě je kormidlo, atrapa dalekohledu.....  (pokračování uvnitř článku)

 Příd i záď je přístupná ze základní věže. Kajuta má malou podestu na kterou si mohou děti vlézt a dívat se okénkem ven, nebo je tento kout možný využít jako úložný prostor. Díky modulu Boat - Loď získají děti další dvě přístupové cesty ke skluzavce. Tento modul dá dětem mnoho zábavy při vymýšlení nových her a zdravého pohybu venku. Šplhání děti milují a tento modul jim to plně umožní. Loď Boat Module je vhodný pouze pro hřiště Mansion, Fort, Chalet, Villa, Lodge, Cabin, Cottage, House, Home, Hut a Casa. Upozornění, hřiště na které je montován modul Boat - Loď, musí mít ukotvení v zemi.

Jungle House se skluzavkou a lodní modul Boat module Jungle House se skluzavkou a lodní modul Boat module Jungle House se skluzavkou a lodní modul Boat module Jungle House se skluzavkou a lodní modul Boat module Jungle House se skluzavkou a lodní modul Boat module Jungle House se skluzavkou a lodní modul Boat module Jungle House se skluzavkou a lodní modul Boat module Jungle House se skluzavkou a lodní modul Boat module Jungle House se skluzavkou a lodní modul Boat module Jungle House se skluzavkou a lodní modul Boat module Jungle House se skluzavkou a lodní modul Boat module Jungle House se skluzavkou a lodní modul Boat module