Nový modul Train - Vláček u hřiště Chalet


Ve výstavním areálu nám přibyl nový přídavný modul Train - Vláček pro dětská hřiště Jungle Gym. Modul Vláček je připojený ke starší věži Chalet . Děti sami vymyslí spoustu her o cestování a díky modulu získají nový originální přístup na základní věž hřiště. Po dřevěném žebříku vyšplhají a tunelem prolezou na horní podestu hřiště. Spodní část pod tunelem má dvě lavičky v délce 130cm, kde si děti mohou hrát na cestující nebo jen tak odpočívat. (pokračování uvnitř článku)

 Modul také obsahuje malou tabulku na kreslení křídou. Ve výbavě jsou ozdobná kolečka, která dotvoří efekt mašinky a plastový volant. 

Dětské hřiště Chalet je typické pro svojí velkou věž opatřenou dřevěnou špičatou střechou. Široká, prostorná horní podesta umožňuje pohodlné připojení skluzavky . Hřiště Chalet má v základní výbavě Výtah Bucket Module, Dětský telefon Fun Phone, a Dětský volant Streering Wheel.

Modul Train a hřiště Chalet se skluzavkou Modul Train a hřiště Chalet se skluzavkou Modul Train a hřiště Chalet se skluzavkou Modul Train a hřiště Chalet se skluzavkou Modul Train a hřiště Chalet se skluzavkou Modul Train a hřiště Chalet se skluzavkou Modul Train a hřiště Chalet se skluzavkou Modul Train a hřiště Chalet se skluzavkou