Slevy a akce

Na dětská hřiště, skluzavky, houpačky i další doplňky jsou v průběhu sezony poskytovány různé akční slevy a prodejní akce.  V níže uvedeném přehledu jednotlivých akčních nabídek si jistě vyberete, nabídky jsou časově omezeny.
Cenové akce na jednotlivá dětská hřiště obvykle zahrnují dopravu zdarma až na místo od určité výše objednávky, a mimosezoní slevy na konkrétní dětská hřiště nebo celé výrobní řady systému Jungle Gym.
V případě nejasností se informujte přímo na tel. čísle 311 678 445 přímo u našich odborných prodejců.


Montáž dětského hřiště

Montáž dětského hřiště

Montáž dětského hřiště a přídavných modulů Vám nabízíme jako službu. Pokud máte zájem, napiště nám prosím jaké konkrétní hřiště a doplňky byste si přáli namontovat společně se PSČ místa montáže

Rádi Vám cenu montáže hřiště nezávazně předem spočítáme, napište nám na obchod@vladeko.cz

Doprava od 4000,- Kč po celé ČR zdarma

Doprava od 4000,- Kč po celé ČR zdarma

Při výši objednávky nad 4000,- Kč doručíme zboží po celé České republice zdarma. Žádné přepravné, žadné skryté poplatky za dobírku. Ceny, které najdete v našem ceníku pro dětská hřiště jsou konečné.

Je jedno, zda objednáte třeba skluzavku a šplhací lano, nebo kompletní dětské hřiště. Rozhoduje pouze  hodnota Vaší objednávky. Využíváme služeb expediční služby Toptrans, DPD a  v okolí naše rozvozové vozy.